Menü Kapat

Aşk Büyüsü

aşk büyüsü nasıl yapılır 7 aşamalı en etkili tarif

Aşk büyüsü nedir 

Aşk büyüsü, en etkili bağlama ve kendine aşık etme büyüsüdür. Eskiler bu büyüye “sihri karebe” adını vermekteydi. Bu büyü her kime yapılırsa onu deli divane eder ve o kişinin gözü artık başka kimseyi görmez. Hatta o sevgiliye kavuşma arzusu biricik emeli haline gelir.

Peki bu kadar tesirli olan aşk büyüsü nasıl yapılır? Bu soruya cevap vermek için uzun bir araştırma yaptık. Araştırma sonucunda bu büyünün bütün aşamalarını eksiksiz tespit etmeye çalıştık. Elde ettiğimiz 7 aşamayı sizlere sunuyoruz.

Keyifle okunacak bilgilendirici bir yazı olmasını umarak maddelerimize geçiyoruz.

İşte aşk büyüsü nasıl yapılır sorusunun yanıtı ve büyü aşamaları

1-Niyeti mahfuz aşaması

Burada büyü yapacak kişi büyüye karar verir. Fakat bu aşamada büyü yapılacağına dair hiç kimseye bir şey söylenmez. Eğer büyü yapılacağına dair başkalarına bilgi verilirse büyü daha ilk aşamada iken bozulur. Aşk büyüsünde en önemli detaylardan birinin de gizlilik olduğu unutulmamalıdır.

Çoğu zaman aşk büyüsü yapılacağına veya yapıldığına dair kişinin içinde büyük bir paylaşma isteği uyanır. En azından samimi olunan bir iki arkadaşa durum anlatılarak psikolojik rahatlama sağlanmak istenir. Fakat bu tutum kesinlikle yanlıştır ve büyünün bozulmasına neden olur.

2-Uzman bulma aşaması

Aşk büyüsü kesinlikle bu işten anlayan uzman biri tarafından yapılmalıdır. Yoksa büyü yön değiştirerek büyüyü yaptıranın bizzat kendisine zarar verebilir. Çünkü aşk büyüsü çift ağızlıdır. Yani yeri geldiğinde yapan kişiye olumsuz biçimde dönüş de yapabilmektedir.

Büyü konusunda “uzman” olarak nitelendirilebilecek kişi sayısı sanıldığından çok daha azdır. Birden fazla dil bilen, iyi bir eğitim almış, eksi el yazması metinleri okuyabilen kişi bulmak gerçekten zor bir uğraştır.

Birçok kişi böyle bir uzmana ulaşamadığı için edindiği yalan yanlış bilgilerle büyüyü bizzat kendisi yapmaya çalışmaktadır ki bu da son derece riskli bir davranıştır.

3-Büyü yapılacak kişinin bedeninden bir parça alınması aşaması

Aşk büyülerinde kime büyü yapılacaksa onun bedeninden bir parça alınmaktadır bu parça saç teli, tırnak ya da deri parçası olabilir. Bunlar ele geçirilemezse uzun süre kullanılan bir kişisel eşya alınarak üzerine büyü icra edilir.

4-Alınan parça üzerine tılsımlı sözlerin okunması

Aşk büyüsünde tılsımlı sözcükler önemli bir yer tutar. Bu sözcükler hiçbir kitapta yazmaz. Genellikle sözlü olarak ezberlenerek kuşaktan kuşağa aktarılır. Çoğunlukla Süryanice ya da Aramice olan bu sözcüklerin bir de şarkı gibi melodisi vardır.  Yani hem sözcükler bilinmeli hem de okunuş makamı doğru olmalıdır.

5-Mayalanma aşaması

Bu aşama tılsımlı sözcükler okunan parçanın bekletilmesi aşamasıdır. Genellikle üç gece kadar beklenir. Daha uzun ve daha kısa mayalanma dönemleri de vardır.  Alınan saç ya da tırnak parçası tuzlu suda bekletilir. Su kabının hiçbir surette güneş ışığı görmemesi gerekir.

Aslında güneş ışığı görmeme şartı sadece aşk büyüsünde değil birçok büyüde ortak olan bir motiftir. Sembolik anlamı büyünün karanlık tarafına işaret eder.

6-Toprağa gömülme aşaması

Tuzlu suda bekletilmiş beden parçalarının çıkarılarak toprağa gömülme aşamasıdır. Bu işlem mutlaka gece icra edilir. Gündüz bu işlem yapılırsa büyü kesinlikle tutmaz. Ayrıca gömülme işleminin sadece bir kişi tarafından yapılması gerekmektedir. Bu kişi de parçaları gömdüğü yeri asla kimseye söylememelidir.

Toprağa gömülme aşamasında bir diğer zorunluluk da gömülme yerinin kesinlikle mezarlıklara yakın olmamasıdır. Yakınlıktan kasıt bir bağırma mesafesidir (takriben 150-200 metre )

7-Büyünün tutmaya başlaması

Toprağa gömülme işleminin tamamlandığı sabah büyü tutmuş demektir. Aşk büyüsü diğer büyülerde olduğu gibi yavaş yavaş tesirini göstermez. Bir çırpıda bütün etkisini gösterir. Kişi bir sabah uyandığında aşırı derecede aşka duçar olmuştur. Fakat kendisi bu sürecin çok daha önceden başladığını zannetmektedir.

Aşk büyüsünün etkileri

Aşk büyüsü çok hızlı tutan ve güçlü etkileri olan bir büyüdür. Büyü kime yapılmışsa kişi koşulsuz şartsız aşka teslim olur. Bazen art niyetle evli kişilere yönelik yapıldığında birkaç hafta içinde ailelerin parçalanmasına neden olduğuna dahi tanık olunmuştur.

Aşk büyüsünün erkekler üzerinde kadınlara göre çok daha tesirli olduğu da bir diğer ilginç saptamadır.

Aşk büyüsü nasıl bozulur?

Aşk büyüsü her zaman iyi niyetlerle yapılmaz. Bazen çok aykırı kişilere de yapılabilmektedir. Bu durumda çok tehlikeli olabilmektedir.

Eğer evli ya da aşk yaşamına hazır olmayan birisine bu büyü yapılırsa onun bütün hayatını altüst etmektedir. Çünkü bu büyü kişinin bütün akıl ve mantığını bir kenara bırakarak onu tamamen duygularına teslim eder.

Bu durumda bir an önce büyünün bozulması gerekmektedir.

İki tür aşk büyüsünü bozma metodu vardır. Birincisi arkaik metot denilen yöntemdir ki saç tellerinin yakılması sureti ile yapılır. İkinci metot ise belli duaların okunması esasına dayanır. Bu ikinci yöntem en etkili ve meşru olan yöntemdir.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
Tıkla Ara