Menü Kapat

GERİ GETİRME BÜYÜSÜ

GERİ GETİRME BÜYÜSÜ NEDİR

Geri Getirme Büyüleri, eşiniz, sevgiliniz veya ayrılan bir kişiyi yeniden size geri getirme amacı taşıyan büyülerdir. Giden kişi kendince haklı bir sebebe dayanarak ayrılma, uzaklaşma kararı verir. Geri gelme konusundaki inat ve ısrarını bu sebebe dayandırır ona göre “Artık bu iş bitmiştir!”.

İşte giden bu kişinin inadının kırılması ve size olan hislerinin yeniden canlandırılarak, ilişkinizdeki endişe, tereddüt, kırgınlık, kızgınlık ve korkuların ortadan kaldırılması amacıyla yapılan bu çalışmalar geri getirme büyüleri olarak adlandırılır.

Bu konuda yapılacak çalışmalar için haklı ve makul sebepler olması gerekir. Çünkü, bu çalışma bir büyüleme değildir ve kişinin iradesine müdahale etme özelliği taşımaz. Örnek olarak, evini terk eden bir aile bireyinin ( Eş, Anne, Baba, Kardeş v.b.) geri döndürülmesi veya sevdiği halde ayrılan, uzaklaşan sevgili gösterilebilir.

1
Kimler Neler Demiş?

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Ölmek istemiyorum Recent comment authors
  Subscribe  
Bildir
Ölmek istemiyorum
Ziyaretçi
Ölmek istemiyorum

Eşimi çok seviyorum ve kaybetmek istemiyorum. Birden benden soğudu ve boşanmak istediğini söylüyor. Kendisine büyü yapıldığını düşünüyorum. Beni terketmedim için gerçekten ciddi bir sebep yok sadece ufak tefek sorunlar yaşadık.

Tıkla Ara