Menü Kapat

SEVGİ MUHABBET BÜYÜSÜ

Muhabbet büyüsü Nedir, Nasıl yapılır ve Bozulur

 İnsan ilişkilerini düzenleyen ve tüm geçimsizliklerin giderilmesinde tercih edilen muhabbet büyüsü, günümüzde sevgi büyüsü olarak da bilinir ve çokça yaptırılır

muhabbet ve sevgi büyüsü Nedir?

Muhabbet büyüsü daha çok evli çiftler arasında meydana gelen huzursuzluklarda ve yeni tanışan çiftlerin kaynaşması için kullanılır. Ayrıca sevgililer arasında da tercih edilebilir.Bununla beraber aileler arası geçimsizliklerde, iş ilişkilerinde ve çeşitli ortaklıklarda sevgi ve saygıyı artırmak için tercih edilmektedir. Her büyü de olduğu gibi muhabbet büyüsünde yapmak ya da yaptırmak günahtır. Fakat yapılan bazı yorumlarda insanları mutlu bir hayata yönelttiği için dini anlamda bir sakıncasının olmadığı belirtilmiştir.

Muhabbet büyüsü nasıl yapılır

İkili insan ilişkilerini düzenlediği ve güçlendirdiği bilinen muhabbet büyüsü, tüm anlaşmazlıklara da son verebilir. Belirli bir süre devam eden uzaklaşmalardan sıkılan herkesin tercih edebileceği muhabbet büyüsü, tarafların mutlu ve barışçıl bir şekilde yaşamasını sağlar. Bazen kişiler aylarca süren muhabbetsizlik durumlarına karşı bu büyüyü yaptırdıktan sonra ömür boyu muhabbetini sürdürür ve ne kadar ısrarcı olursa olsun büyüden kısa bir süre sonra normal bir hâl alarak tüm küskünlük ve kırgınlıkları sonlandırır.

Nasıl Yapılır ve Bozulur?

En etkili muhabbet büyüsü karabiberin üzerine yapılarak uygulanır. Kişiyi kendine muhabbet anlamında bağlamak için de kullanılmaktadır. Cuma günü veya Cuma gecesi güneş saatine denk getirecek şekilde yapılması uygundur.

Muhabbet büyüsünün farklı çeşitleri vardır. Eşler arasında soğukluk ya da yeni bir ilişkiye başlamadan önce iki kişi arasında muhabbeti artırmak amacıyla da kullanılır. Bu büyü oldukça etkilidir ve tutmayacağı gibi düşüncelere sahip olunmaması gerekir. Kişiyle telepatik iletişim kurularak başlanır ve kişinin beynine mesajlar iletilir.

En etkili muhabbet büyüsü olarak bilinen vefk tılsımı bulunmaktadır. Bu çalışmanın hazırlanması 7 gün sürmektedir. Özel bir formül olduğunu da bilmeniz gerekiyor. Başlangıç aşamasında 20 adet tuz hazırlanır. Bu tuzların her bitine ‘buruc’ suresi okunur ve daha sonra ateşe atılarak yakılır. Bu sürede ise okunacak cümle ‘Tevekkelü ya huddame, hazihis suretiş şerifeti ve ahriku kalbe fülan ibni fülanete bi muhabbeti fulane binti fulabeh bi hakkı hazihissuretiş şerifeh’ şeklinde okunur.

Bu uygulamadan kısa bir süre sonra muhabbeti artırılması istenen kişide bir takım farklılıklar görülebilmektedir. Oldukça tesirli olduğunu ve büyünün kısa sürede gerçekleşebildiğini de bilmek gerekiyor. Muhabbetin oluşmasından sonra vazgeçmek isteyen kişiler ise yine büyüyü yaptırdığı medyumdan destek almalıdır. Çünkü tek başına bozulabilen bir büyü değildir.

Büyü yapılırken tutacağından da emin olunmalıdır. Etkisi olmayacağı düşünüldüğü anda büyü tutmaz ve mağduriyetler yaşanmaktadır. Vefk işleminden sonra ateşe atıldığı andan itibaren büyünün belirtileri de başlar.

Belirtileri

Muhabbet büyüsünün belirtileri arasında ilk olarak kişinin çok çabuk öfkelendiği görülmektedir. Ancak yine çok kısa sürede sakinleşecektir. Kişinin yaşadığı ortamda telepatik bozukluklar nedeniyle böyle bir şey gerçekleşir. Daha sonra kısa süreli bir geçimsizlik hali ortaya çıkar ve kişiler arasında aniden tartışma çıkabilir.

Bu belirtilerin ardından artık muhabbeti artırılması istenen kişi karşısındakine sevgiyle bakar. Sürekli onun yanında olmak ister. Her muhabbetinde sevdiği kişi de ona ilgi gösterir. Bir nevi sevgi büyüsü olarak da bilinen muhabbet büyüsünün ardından ömür boyu bitmek bilmeyen bir saygı da hüküm sürer.

Muhabbet büyüsünün en çok tercih edileni ve tesirli olanı bu şekildedir. Günümüzde başarılı ve tanınan medyumlar tarafından yapılan sevgi ve muhabbet büyüsü kısa sürede etkisinin göstererek aileler ve kişiler arasında mutluluğu daim kılar.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
Tıkla Ara